Przewozy międzynarodowe

Polska Niemcy Belgia Holandia

Zarezerwuj przejazd platinumbusy@gmail.com +48 604 194 124
Busy do Holandii
Dla stałych klientów
6-ty przejazd
-50%
+48 604 194 124

Przewozy do Holandii

Busy do Holandii

Platinum Bus jest firmą która świadczy usługi transportowe do Holandii o wysokim standardzie. Jesteśmy firmą która posiada wieloletnie doświadczenie.

Jak jeździmy do Holandii

Busy naszej firmy wyjeżdżają z Polski do Holandii we wtorki, piątki i soboty a wracają do Polski w środy, soboty i niedziele. Trasy w Platinum Bus planowane są w taki sposób, aby czas przejazdu był jak najkrótszy, a komfort jazdy jak najlepszy.

Nasze busy

W firmie Platinum Bus zajmujemy się przewozem międzynarodowym osób z Polski do Holandii i z Holandii do Polski. Oferujemy również usługę transportu paczek i korespondencji. Posiadamy busy w zabudowie VIP marki Renault Master. Niezawodne, regularnie poddawane wszystkim badaniom technicznym oraz komfortowe. W trasy zawsze jeździ dwóch kierowców z wieloletnim doświadczeniem,  którzy dbają o bezpieczeństwo i zadowolenie pasażerów w trakcie podróży. W razie potrzeby nasi kierowcy pomagają w znoszeniu i wnoszeniu bagażu.

Naszym klientom jeździ się z nami bardzo wygodnie i bezpiecznie. Busy wyposażone są w klimatyzację i regulowane fotele w różnych płaszczyznach. W każdym z naszych aut jest TV żeby umilić Państwu podróż. W czasie podróży w każdej chwili każdy pasażer ma możliwość naładowania telefonu, ponieważ przy każdym siedzeniu znajduje się gniazdo USB.

Busy do Holandii oferta

Usługi które oferuje nasza firma skierowane są do osób które szukają tanich i komfortowych przewozów do Holandii. Dla stałych klientów firma Platinum Bus posiada karty rabatowe. Bilety dla dzieci również są tańsze i ustalamy je telefonicznie z klientem.

Zalety korzystania z usług firmy Platinum Bus w przewozie do Holandii:

  • Nasi pasażerowie odbierani i dowożeni są w systemie od drzwi do drzwi (door-to-door).
  • Wszystkie paczki i korespondencja odebrana zostaje przez naszych kierowców ze wskazanego przez Państwa adresu pod wskazany z rąk do rąk pozostając w stanie nienaruszonym. Osoby korzystające z naszych usług już o tym wiedzą więc i Ty możesz się o tym przekonać.
  • Do Holandii wyjeżdżamy we wtorki, piątki i soboty co umożliwia Państwu wybranie odpowiedniej daty wyjazdu. Natomiast powroty z Holandii do Polski odbywają się w środy, soboty i niedziele.
  • Zawsze i o każdej porze mogą Państwo dokonać u nas rezerwacji.
  • W naszej firmie każdy klient może bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inny dzień.
  • Każdemu pasażerowi podróżującemu z nami z Holandii do Polski i z powrotem zapewniamy darmowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, aby każdy osoba na spokojnie i bez żadnych zmartwień mogła dotrzeć do celu. Dbamy o swoich klientów i komfort podróży tak jak najlepiej umiemy. Podróżując z naszą firmą do Holandii masz zabezpieczenie w postaci polisy NNW.

Gdzie jeździmy do Holandii

Na stronie internetowej zaprezentowaliśmy dokładny obszar przewozów do Holandii. W przypadku, kiedy interesuje Państwa transport w zupełnie inne miejsce niż zaznaczone na stronie naszej firmy, warto skontaktować się z nami i zapytać o możliwość transportu . Być może będzie istniała możliwość aby Państwu pomóc.

Proponujemy tanie przejazdy między innymi do Almelo, Almere, America, Amersfoort, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Bergen op Zoom, Best, Boxtel, Breda, Delft, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede, Gouda, Haga, Helmond, Hengelo, Horst, Lejden, Lisse, Maastricht, Monster, Nijmegen, Oosterhout, Oss, Roermond, Roosendaal, Rotterdam, s-Hertogenbosch, Sittard, Tiel, Tilburg, Utrecht, Venlo, Venray, Waalwijk, Weert i inne.

Przez naszą firmę obsługiwane w Polsce województwa: lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, część mazowieckiego , część wielkopolskiego

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą !!

Przewozy Polska Holandia

Wyjazdy z Polski: wtorek, piątek, sobota

Wyjazdy z Holandii: środa, sobota, niedziela

+48 604 194 124
platinumbusy@gmail.com